en_GBpl_PL

POLISH SOLOISTS STRING ORCHESTRA

       Polish Soloists String Orchestra to grupa wybitnych, pełnych pasji polskich artystów młodego pokolenia. PSSO to synonim nowej jakości oraz kierunku współczesnej formy koncertu. Artyści eksplodują na scenie emocjami okazując różnorodność osobowości muzycznych. Poprzez osobiste relacje artystów z widzami, orkiestra otwiera się na słuchaczy i tworzy z nimi niepowtarzalną więź podpartą muzycznymi doznaniami. Dzięki wykorzystaniu multimedialnych programów koncertowych, bogatej gry świateł oraz wirtuozerii artystów, koncerty są dla słuchaczy wydarzeniem pełnym zaskakujących doznań.

       Wszyscy muzycy PSSO są solistami co sprawia, że jest to pierwsza w Polsce orkiestra o tak niepowtarzalnym profilu. Artyści są laureatami najbardziej prestiżowych konkursów muzycznych na świecie. Zdobyli oni łącznie ponad 250 nagród na krajowych i międzynarodowych konkursach muzycznych. Zespół o tak wysokim poziomie wykonawczym daje praktycznie nieograniczone możliwości w doborze repertuaru koncertowego, z czego korzystają zarówno sami muzycy jak również odbiorcy.

       W repertuarze PSSO znajdują się doskonale znane kompozycje cenionych na całym świecie kompozytorów, jak i utwory współczesne. Orkiestra ma za sobą polskie prawykonania kompozycji.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych